سوالات متداول

آموزش سئو رو از کجا شروع کنیم؟

برای شروع میتونید به صفحه آموزش سئو برید تا به صورت رایگان و مرحله به مرحله سئو رو آموزش ببینید. حتما تکالیفی که در هر مرحله وجود داره رو به صورت کامل انجام بدید و اگه سوال یا ابهامی داشتید با ما به اشتراک بگذارید.

چجوری میتونیم سوالاتمون رو از شما بپرسیم؟

از چند راه میتونید این کار رو انجام بدید. میتونید از قسمت تماس با ما یا از فرم سوال همین صفحه برای ارسال سوال استفاده کنید. همچنین در صورتی که سوالاتتون تخصصی و زیاد هست میتونید از قسمت دریافت مشاوره که در منوی بالایی سایت هست اقدام به گرفتن وقت مشاوره نمایید. برای ارتباط با روابط عمومی هم روی لینک گوشه تصویر کلیک و شروع به چت کردن نمایید.

دیگر سوالات رایج شما

یادگیری سئو چقدر زمان میبره؟

جواب این سوال مقدار زیادی بستگی به تلاش خودتون داره. اگه صرفا بخوایم به یادگیری اصول سئو توجه کنیم میشه توی چند ماه اون رو تا مقدار خوبی یاد گرفت. اما بیشتر از یادگیری اصول سئو, باید به ارتباط اون با هر نوع کسب و کار و توسعه پایدار کسب و کار با استفاده از این ابزار توجه کرد که میتونه به صورت نامحدود ادامه داشته باشه و دانسته های ما هر روز بیشتر از قبل بشه.

دوره متخصص سئو کِی آماده میشه؟

پیش تولید این دوره در حال انجام هست. بعد از تکمیل آموزش رایگان سئو و اضافه کردن فیلم های آموزشی رایگان به مقاله های اون بخش پیش ثبت نام دوره متخصص سئو رو آغاز میکنیم.

آیا شما هم سوالی دارید ؟

لطفا ابتدا سوالات رایج را مطالعه کنید و اگر پاسخ سوال خود را نیافتید، سوال خود را برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت پاسخ شما را ارسال کنیم.

از ما بپرسید ؟!