سرویس مشاوره سئو

یکی از کار های مهم هر سئو کار ارائه مشاوره تخصصی به همکاران خودش هست. بله درست خوندید! من به تمامی کسانی که حتی در ابتدای راه یادگیری سئو هستن همکار میگم. دلیلش این هست که اعتقاد دارم اگه روش درست رو یاد بگیرن بدون احتیاج به مدرس یا متخصص میتونن کار خودشون رو به صورت حرفه ای انجام بدن.

در مجموعه سئو فار سعی کردیم با ایجاد سرویس مشاوره سئو به کسب و کار های مختلف کمک کنیم. خیلی مهمه که از کسایی مشاوره بگیرید که هم در کار خودشون و هم در نمونه کار هاشون موفق بودن. در مشاوره سئو همیشه به نمونه کار ها و کیفیت عملکرد فردی اون شخص دقت کنید. از همه ی جنبه ها سایت های شخصی فرد مشاور رو بررسی کنید.  از نظر بازدید, سرعت, زیبایی و ساختار سئو. این موارد همگی مهم و تعیین کننده جایگاه یک کسب و کار هستن.

مسائل مورد بررسی در مشاوره سئو

قبل از گرفتن وقت مشاوره با هر فردی باید توانایی های اون شخص رو مورد بررسی قرار بدید. سئو فقط به نوشتن یک مقاله و درست کردن ساختار اون برنمیگرده. سئو فقط لینک سازی و تولید محتوا نیست. باید بررسی کنید که فرد مشاوره دهنده چه تعداد سایت رو توسعه داده. از همه مهم تر در سایت و کسب و کار اصلی خودش چقدر موفق بوده؟ بیاید عواملی که یک متخصص سئو باید داشته باشه رو با هم بررسی کنیم:

 1. توسعه موفقیت آمیز کسب و کار فردی خودش
 2. ارائه مشاوره های شخصی به کسب و کار های موفق
 3. نمونه کار های جالب و موفق
 4. توانایی کار با ابزار های به روز و موثر سئو
 5. توانایی تولید محتوا با بازدید زیاد
 6. توانایی کار با ابزار های تخصصی گوگل
 7. بهبود شرایط سایت های مختلف از نظر ظاهری و همچنین سرعت بارگذاری
 8. لینک سازی داخلی صحیح و موفق
 9. لینک سازی خارجی بدون آسیب رسوندن به سایت
 10. آشنایی اولیه و حداقلی با کسب و کار شخصی شما
 11. و در آخر صداقت در انجام کار و گفتن تمامی نکات

نکاتی قبل از گرفتن مشاوره

قبل از گرفتن وقت مشاوره باید تمامی موارد بالا رو ارزیابی و چک کنید تا بتونید استفاده درستی رو از انتخاب خودتون داشته باشید. مورد مشابه و بهینه این نوع از مشاوره هارو میشه در سایتی مثل neilpatel مشاهده کرد.

مواقع زیادی پیش میاد که مدیران مختلف نیاز به راهنمایی برای توسعه و بهبود کسب و کار خودشون دارن. ممکنه سوال های زیادی برای استراتژی ای که انتخاب کردن وجود داشته باشه. مشاوره با یک متخصص حرفه ای سئو یک راهکار منطقی برای حل این مشکلات هست. در این مواقع حتما قبل از گرفتن وقت مشاوره اطلاعات کافی در مورد کسب و کار خودتون رو در اختیار مشاور بگذارید. این به مشاور کمک میکنه تا بتونه بهتر شمارو راهنمایی کنه و از کسب و کار شما شناخت کافی رو داشته باشه.

خیلی وقت ها با کمتر از یک ساعت مشاوره میتونید مسیر کسب و کار خودتون رو عوض کنید. در نتیجه به سمت توسعه و بهینه سازی بیشتر پیش برید. در این سرویس با توجه به تاثیر سئو برای کسب و کار با یک سرمایه گذاری کوچیک میتونید نتایج خیلی خوبی رو بگیرید. پس میشه گفت این سرویس نسبت به نتایجی که میتونه داشته باشه تقریبا رایگان حساب میشه!

 • تعیین استراتژی و ساختارمند شدن سایت شما
 • حل مشکلات بوجود آمده برای سئو سایت
 • تعیین هدف و کلمات کلیدی کسب و کار
 • ارتقا رتبه سایت در کلمات کلیدی
 • آگاه شدن از فرآیند هایی که باید انجام بدهید
 • پیاده کردن ایده ها در کسب و کار خودتان
 • بالا بردن کیفیت محتوای سایت خود
 • و یافتن پاسخ سوالاتی که دارید
مشاوره سئو